Aktualności

08.09.2017r

Szanowni Państwo,

11.09.2017 zajęcia rozpocznie grupa 12. Zajęcia będą odbywały się w SPZZOZ w Iłży przy ul. Bodzentyńskiej 17. Poniżej zamieszczamy harmonogram.

Grupa 12

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
11.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża
12.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża
14.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża
18.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża
19.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża
21.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża
25.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża
26.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża
28.09.2017 15:00-18:15 4 Iłża

01.09.2017r

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy harmonogramy dla grup od 1 do 11.

Grupa 1:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
05.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
06.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
07.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
12.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
13.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
14.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
19.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
20.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
21.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
26.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała
28.09.2017 15:00- 17:15 3 Wola Lipieniecka Mała

Grupa 2

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
04.09.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
06.09.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
11.09.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
13.09.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
18.09.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
20.09.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
25.09.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
27.09.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń

Grupa 3:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
01.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki
06.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki
08.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki
13.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki
15.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki
20.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki
22.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki
27.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki
29.09.2017 16:00-19:15 4 Pionki

Grupa 4:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Prowadzący

(imię i nazwisko)

05.09.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
06.09.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
12.09.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
13.09.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
19.09.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
20.09.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
26.09.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
27.09.2017 16:30-19:45 4 Kozienice

Grupa 5:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
01.09.2017 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
02.09.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
03.09.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
08.09.2017 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
09.09.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
10.09.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
15.09.2017 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
16.09.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
17.09.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
22.09.2017 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko

Grupa 6:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
04.09.2017 14:15-17:30 4 Siedlce
07.09.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
08.09.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
09.09.2017 9:00-12:15 4 Siedlce
14.09.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
15.09.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
18.09.2017 14:15-17:30 4 Siedlce
21.09.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
22.09.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
25.09.2017 14:15-17:30 4 Siedlce
28.09.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
29.09.2017 14:00-17:15 4 Siedlce

Grupa 7:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
04.09.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
06.09.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
07.09.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
11.09.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
13.09.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
14.09.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów

Grupa 8:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
04.09.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
06.09.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
07.09.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
11.09.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
13.09.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
14.09.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów

Grupa 9:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
02.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
03.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
07.09.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki
10.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
11.09.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki
14.09.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki
17.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
18.09.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki
21.09.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki
23.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
24.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
28.09.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki
30.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki

Grupa 10:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
01.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
05.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
06.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
08.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
12.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
13.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
15.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
19.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
20.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
22.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
26.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
27.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
29.09.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki

Grupa 11:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
12.09.2017 09:00-12:15 4 Kozienice
15.09.2017 09:00-12:15 4 Kozienice
19.09.2017 09:00-12:15 4 Kozienice
22.09.2017 09:00-12:15 4 Kozienice
26.09.2017 09:00-12:15 4 Kozienice
29.09.2017 09:00-12:15 4 Kozienice

01.08.2017r

Szanowni Państwo,

W sierpniu zajęcia rozpoczną 3 grupy: 9, 10 i 11. Zajęcia w grupach 9 i 10 będą odbywały się w Ośrodku Szkolenia Zawodowego, ul. Budowlana 4, Mińsk Mazowiecki a w grupie 10 przy ul. Warszawskiej 9 w Kozienicach. Poniżej przedstawiamy harmonogramy dla grup 1-11.

Grupa 1:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
01.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
02.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
03.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
08.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
10.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
16.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
17.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
22.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
23.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
24.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
29.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
30.08.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała

Grupa 2:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
02.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
04.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
07.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
09.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
14.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
17.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
21.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
23.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
29.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
31.08.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń

 

Grupa 3:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
02.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki
04.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki
09.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki
11.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki
16.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki
18.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki
23.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki
25.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki
30.08.2017 16:00-19:15 4 Pionki

Grupa 4:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
22.08.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
23.08.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
29.08.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
30.08.2017 16:30-19:45 4 Kozienice

Grupa 5:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
04.08.2018 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
05.08.2018 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
06.08.2018 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
11.08.2018 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
12.08.2018 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
13.08.2018 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
18.08.2018 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
19.08.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
20.08.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
25.08.2017 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko

Grupa 6:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
02.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
04.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
07.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
09.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
11.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
16.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
18.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
21.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
23.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
25.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
29.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
30.08.2017 14:00-17:15 4 Siedlce

Grupa 7:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
02.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
03.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
07.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
09.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
10.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
14.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
16.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
17.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
21.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
23.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
24.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
28.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
30.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
31.08.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów

Grupa 8:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
02.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
03.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
07.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
09.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
10.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
14.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
16.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
17.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
21.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
23.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
24.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
28.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
30.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
31.08.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów

Grupa 9:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
03.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
05.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
06.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
10.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
12.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
13.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
17.08.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki
19.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
20.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
24.08.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki
26.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
27.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
31.08.2017 18:00-21:15 4 Mińsk Mazowiecki

Grupa 10:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
04.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
08.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
09.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
11.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
16.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
18.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
22.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
23.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
25.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
29.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki
30.08.2017 17:00-20:15 4 Mińsk Mazowiecki

Grupa 11:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
08.08.2017 09:00-12:15 4 Kozienice
11.08.2017 09:00-12:15 4 Kozienice
18.08.2017 09:00-12:15 4 Kozienice

12.07.2017r

Szanowni Państwo,

Zajęcia rozpoczną kolejne grupy: grupa 5- 14.07.2017, grupa 6- 17.07.2017, grupy 7 i 8- 19.07.2017. Zajęcia w grupach będą odbywały się: grupa 5- Ośrodek Wypoczynkowy Polanka, ul Krasickiego, Garbatka Letnisko, grupa 6- ul. Sokołowska 47, Siedlce, grupy 7 i 8- ul. gen. Władysława Sikorskiego 28Ł, Żyrardów. Harmonogramy przedstawiają się w następujący sposób:

Grupa 5 

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
14.07.2017 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
15.07.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
16.07.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
21.07.2017 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
22.07.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
23.07.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
28.07.2017 16:00-18:30 3 Garbatka Letnisko
29.07.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko
30.07.2017 09:00-11:30 3 Garbatka Letnisko

Grupa 6:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
17.07.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
19.07.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
21.07.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
24.07.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
26.07.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
28.07.2017 14:00-17:15 4 Siedlce
31.07.2017 14:00-17:15 4 Siedlce

 

Grupa 7:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
19.07.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
20.07.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
24.07.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
26.07.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
27.07.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów
31.07.2017 13:00- 16:15 4 Żyrardów

Grupa 8:

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
19.07.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
20.07.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
24.07.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
26.07.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
27.07.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów
31.07.2017 16:45- 20:00 4 Żyrardów

30.06.2017r

Szanowni Państwo,

Harmonogramy na lipiec dla grupy 1 odbywającej zajęcia w Woli Lipienieckiej Małej i grupy 2 odbywającej zajęcia w Zwoleniu przedstawiają się w następujący sposób:

Grupa 1

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
03.07.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
04.07.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
18.07.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
19.07.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
21.07.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
25.07.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
26.07.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała
28.07.2017 09:00- 12:15 4 Wola Lipieniecka Mała

Grupa 2

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
03.07.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
05.07.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
10.07.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
13.07.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
17.07.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń
20.07.2017 15:15-18:30 4 Zwoleń

Dodatkowo zajęcia rozpoczną dwie grupy 3 i 4.  Zajęcia w grupie 3 będą odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach, ul. Radomska 1 a w grupie 4 w SPZZOZ w Kozienicach, Aleja gen. Władysława Sikorskiego 10. Harmonogramy wyglądają w następujący sposób:

Grupa 3

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
05.07.2017 16:00-19:15 4 Pionki
07.07.2017 16:00-19:15 4 Pionki
12.07.2017 16:00-19:15 4 Pionki
14.07.2017 16:00-19:15 4 Pionki
19.07.2017 16:00-19:15 4 Pionki
21.07.2017 16:00-19:15 4 Pionki
26.07.2017 16:00-19:15 4 Pionki
28.07.2017 16:00-19:15 4 Pionki

Grupa 4

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin Miejsce zajęć
04.07.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
05.07.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
11.07.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
12.07.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
18.07.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
19.07.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
25.07.2017 16:30-19:45 4 Kozienice
26.07.2017 16:30-19:45 4 Kozienice

20.06.2017r

Szanowni Państwo,

Informujemy, że 21.06.2017r rozpoczną się zajęcia z języka angielskiego dla grupy drugiej odbywającej zajęcia w Zwoleniu przy ul. Aleja Pokoju 5. Poniżej przedkładamy harmonogram na cały miesiąc:

 

Lp.

Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin
1 21.06.2017 15:15-18:30 4
2 26.06.2017 15:15-18:30 4
3 27.06.2017 15:15-18:30 4
4 29.06.2017 15:15-18:30 4

31.05.2017r

Szanowni Państwo,

W czerwcu zajęcia  z języka anielskiego  dla grupy w Woli Lipienieckiej Małej odbędą się w następujących dniach:

Lp. Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin
1 02.06.2017 09:00- 12:15 4
2 06.06.2017 13:30- 16:45 4
3 07.06.2017 09:00- 12:15 4
4 09.06.2017 09:00- 11:30 3
5 13.06.2017 09:00- 11:30 3
6 14.06.2017 09:00- 11:30 3
7 16.06.2017 09:00- 12:15 4
8 20.06.2017 09:00- 12:15 4
9 21.06.2017 09:00- 12:15 4
10 23.06.2017 09:00- 12:15 4
11 27.06.2017 09:00- 11:30 3
12 28.06.2017 09:00- 12:15 4
13 30.06.2017 09:00- 12:15 4

28.04.2017 r

Szanowni Państwo!

Informujemy, że 05.05.2017 r odbędą się pierwsze zajęcia z języka angielskiego. Szkolenie odbędzie się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Lipienieckiej Małej 18a. Zajęcia przewidziane są w następujących dniach:

Lp. Data realizacji zajęć Godziny realizacji Liczba godzin
1 05.05.2017 09:00- 11:30 3
2 09.05.2017 13:30- 16:45 4
3 10.05.2017 09:00- 12:15 4
4 12.05.2017 09:00- 11:30 3
5 16.05.2017 09:00- 12:15 4
6 17.05.2017 09:00- 12:15 4
7 19:05.2017 09:00- 11:30 3
8 22.05.2017 09:00- 12:15 4
9 24.05.2017 09:00- 12:15 4
10 26.05.2017 09:00- 11:30 3
11 30.05.2017 09:00- 12:15 4
12 31.05.2017 09:00- 12:15 4

20.03.2017r

Szanowni Państwo!

Informujemy, że trwa rekrutacja uczestników do projektu „Wykwalifikowane M@zowsze”.

Wszelkie niezbędne dokumenty aplikacyjne dostępne są w zakładce „Dokumenty do pobrania”.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt z Zespołem Projektu.

Zapraszamy do udziału w projekcie!

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś!

Ilość miejsc jest ograniczona!

 

 

 

28.02.2017

Szanowni Państwo!

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja uczestników do projektu „Wykwalifikowane M@zowsze”.

Rekrutacja będzie otwarta, prowadzona na terenie województwa mazowieckiego w trybie ciągłym

od 01.02.2017r. do 30.06.2017r ( lub krócej w przypadku kiedy zostanie osiągnięte 100% uczestników projektu).

W zakładce „Dokumenty do pobrania” znajdują się pliki rekrutacyjne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektu.

NIE ZWLEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!